4. Základní škola v Kolíně s klasickými třídami
a třídami s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

Taneční Klub CrossDance při 4. ZŠ Kolín

Taneční skupina Piškvorky zahájila svoji činnost v září roku 2006. Od září 2008 tančíme pod novým názvem CrossDance Kolín, jsme zaregistrováni jako občanské sdružení a stali jsme se členy ČSTS, v posledních letech také členy tanečních organizací CDO a WADF. Pod vedením trenéra Vladimíra Vidnera a učitelky IV. ZŠ Nadi Eretové se CrossDance věnuje především latinoshow a synchro dance, ale také formacím latinsko-amerických tanců.

Více informací se dozvíte na internetových stránkách www.crossdance.cz.

Taneční Klub CrossDance při 4. ZŠ Kolín

V CrossDance mohou tančit děti od 5 do 18 let – dívky i kluci. V rámci tréninků mají děvčata přípravu karibských a LA tanců, průpravu baletní i gymnastickou, kluci se věnují zejména párovému a týmovému sportovnímu tanci.

CrossDance pravidelně vyjíždí i na mezinárodní soutěže – pro českou republiku přivezl v posledních letech mnoho medailových umístění z ME i MS (Graz / Rakousko; Olbia / Sardinie; Turín, Montesilvano, Lignano / Itálie; Moskva / Rusko). Tanečníci také jezdí na soustředění – jak u nás, tak do LLoretu de Mar do Španělska.

Díky vstřícnosti školy jsou děti na tyto soutěže vedením i učiteli uvolňovány – v rámci spolupráce také vystupují na všech školních akcích. Zájemci z řad stávajících žáků nebo i třeba budoucích prvňáčků jsou v CrossDance vřele vítáni…

Fotogalerie

Crossdance Crossdance Crossdance Crossdance Crossdance Crossdance Crossdance Crossdance Crossdance Crossdance Crossdance Crossdance