4. Základní škola v Kolíně s klasickými třídami
a třídami s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

Bezpečnost žáků - jak ji zajišťujeme

Školní rok:

Bezpečnost žáků

Bezpečnost žáků - školní akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
21.07.2024
-
26.07.2024
Letní taneční soustředěníMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
08.06.2024Havlíčkův Brod s EndorlinemMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
05.06.2024
-
05.06.2024
Zpěv hudebníků ze 4. C na radniciMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
04.06.2024Cesta stříbra - 3.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
03.06.2024
-
03.06.2024
Den dětí 2. stupeňBc. Andrea Pražáková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
31.05.2024
-
31.05.2024
Výlet 9. C do PrahyMgr. Alena Kratochvílová
FIN, DOP, BEZP, SOC
30.05.2024
-
30.05.2024
Výlet 9.B do PrahyBc. Andrea Pražáková
ICT, FIN, DOP, BEZP, SOC
30.05.2024Taneční večerMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
29.05.2024Den dětí 1. stupeň Mgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.05.2024Slavnostní rozloučení se školouBc. Andrea Pražáková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
22.05.2024Krajské finále Středočeský taneční pohárMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
22.05.2024
-
22.05.2024
6.A, 6.B Výlet do JumpAreny ZličínMgr. Lucie Makydová
FIN, MAT, DOP, BEZP, SOC
21.05.2024Výlet 7.A + 7.B - iQlandia LiberecMgr. Iva Kronusová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.05.2024
-
24.05.2024
Škola v přírodě 3.A a 3.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
17.05.2024Česko se hýbeMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
16.05.2024
-
16.05.2024
5.C zpívá v knihovně - Den matekMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
16.05.2024Školní výlet 1.B a 3.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
14.05.2024
-
14.05.2024
Exkurze 2. A, 2. B, 2. C, 3. A: Tradiční loutkové divadlo Zvoneček PrahaMgr. Barbora Poláková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
11.05.2024Čelákovice - soutěžMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
10.05.2024
-
10.05.2024
4.C na dopravním hřištiMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
09.05.2024
-
09.05.2024
Výlet 4.C do PoděbradMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
02.05.2024
-
03.05.2024
Školní výlet 2. A a 2. B - "Resort Březová"Mgr. Barbora Poláková
PŘ, BEZP, SOC
27.04.2024Ledečský taneční pohárMgr. Martina Arltová
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
25.04.2024Projektový den ZeměMgr. Zdenka Vančurová
ICT, PŘ, BEZP, SOC
24.04.2024Soutěž hlídek mladých zdravotníkůMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, BEZP, SOC
11.04.2024Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěže (2. - 5. ročníky)Mgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP
10.04.2024Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěže (6. - 9. ročníky)Mgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
09.04.2024Ukliďme ČeskoMgr. Barbora Poláková
PŘ, BEZP, SOC
08.04.2024Knihovna Kolín - 2. CMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
08.04.2024
-
12.04.2024
Poznáváme ekosystémy ve VlašimiMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP, SOC
05.04.2024Středočeský taneční pohárMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
27.03.2024
-
27.03.2024
6.A, 6.B Exkurze na vodní elektrárnu v Hradci Králové.Mgr. Lucie Makydová
FIN, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.03.2024Osecká laťkaMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
19.03.2024Exkurze Kouřim - 2. CMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
13.03.2024Recitační soutěžMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
12.03.2024Branný kurz 1. stupeň Mgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
12.03.2024POKOS + Branný kurz 2. stupněMgr. Martina Svobodová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
09.03.2024Taneční soutěž Světlá nad SázavouMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 9.ročníky: Tak to nechcešIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 8.ročníky: Holky z Venuše, kluci z MarsuIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 7.ročníky: Já a moje JáIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro DÍVKY 6.ročníků: "Mezi námi děvčaty" Čas proměn Ing. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
05.03.2024Abeceda peněz - 2. CMgr. Gabriela Karpíšková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
22.02.2024
-
22.02.2024
IV.C - ekologický vzdělávací pořad Tonda ObalMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP
21.02.2024Institut Paměti národa Pardubice - Tichá svědectvíMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
21.02.2024Jak správně naložit s penězi - 5.CMgr. Hana Schifflerová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.02.2024Jak správně naložit s penězi - 5.B, 5.AMgr. Hana Schifflerová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.02.2024Jak natočit pamětníka - workshopMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
16.02.2024Buďme kamarádi - 1. A,BMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
14.02.2024Jak správně využívat IT a média? 4.B, 4.CMgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
13.02.2024Jak překonat starosti ve škole? 3.C, Jak správně využívat IT a média - 4.A Mgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
12.02.2024Chemická olympiáda - školní koloMgr. Zuzana Váňová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP
09.02.2024Jak překonat starosti ve škole? 3.B, 3.AMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
07.02.2024Buďme kamarádi - 1. C, Jak se chránit v nebezpečných situacích - 2.BMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
06.02.2024Jak se chránit v nebezpečných situacích - 2.A,CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
06.02.2024
-
06.02.2024
Dopravní výchova - IV.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
03.02.2024Taneční soutěž O stoduleckou růžiMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
27.01.2024KMD - muzikál GalileoMgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
14.01.2024
-
20.01.2024
Lyžařský kurz 7. ročníkůMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
22.12.2023Návštěva kina - 2. stupeň - Ani ve snu!Mgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
12.12.2023
-
12.12.2023
Mladý chemik - okresní koloMgr. Zuzana Váňová
PŘ, DOP, BEZP
06.12.2023Adventní zájezdMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP
05.12.2023
-
05.12.2023
Mikuláš Bc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
01.12.2023Vánoční příběh - exkurze 2.B,3.A,CMgr. Hana Schifflerová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.11.2023Vánoční jarmarkMgr. Hana Schifflerová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
20.11.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
BEZP, SOC
16.11.2023Veletrh řemeselMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
06.11.2023Dancing QueenMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
25.10.2023
-
25.10.2023
Výlet 4.B a 4.C do Pardubického krajeMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.10.2023Branný kurz 1. stupeňMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.10.2023Cvičení v přírodě IV.ABc. Dominika Kozáková
PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.10.2023Podzimní sběrová kampaňMgr. Zdenka Vančurová
FIN, PŘ, BEZP
20.10.2023Chefs day s Nestlé pro zdraví dětíMgr. Ivana Řeháková
BEZP, SOC
10.10.2023Cvičení v přírodě 2. AMgr. Barbora Poláková
PŘ, DOP, BEZP, SOC
10.10.2023Exkurze do ZOO Praha 2.B, 3.A,CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
09.10.2023
-
10.10.2023
Přehlídka školMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
06.10.2023Cvičení v přírodě 3.AMgr. Oldřiška Kindlová
PŘ, BEZP, SOC
04.10.2023Dopravní výchova 5.CMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
26.09.2023Okresní kolo v přespolním běhuMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
16.09.2023Vystoupení Endorlino v PolepechMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
09.09.2023Vystoupení Endorlina Velký OsekMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC