4. Základní škola v Kolíně s klasickými třídami
a třídami s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

Akce školy

Školní rok:

Připravované akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
27.06.2022Mobilní planetáriumMgr. Lucie Makydová
PŘ, SOC
27.06.2022Kino - Poslední závod 6. a 7. ročníkyMgr. Ivana Řeháková
SOC

Uskutečněné akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
24.06.2022
-
24.06.2022
Koncert žáků 3.C a 5.A RVHV Mgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
24.06.2022Branný kurz 2. stupněMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.06.20229.A pokusy s elektromagnetismem na SOŠ a SOU stavební KolínMgr. Lucie Makydová
PŘ, SOC
22.06.2022
-
22.06.2022
Koncert žáků 6.A a 7.C RVHV Mgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
22.06.2022vystoupeníMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
22.06.2022Návštěva kolínské synagogy - 9. BMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
22.06.2022Muzeum pražského vodárenstvíMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, SOC
21.06.2022
-
22.06.2022
4. B Večerní čtenářská dílna + přespání ve školeMgr. Barbora Poláková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
20.06.20229.C pokusy s elektromagnetismem na SOŠ a SOU stavební KolínMgr. Lucie Makydová
PŘ, SOC
20.06.2022Přednáška "10 věcí, které by tvoji přátelé měli vědět o drogách" pro 5.-8.ročníkyMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
18.06.2022
-
18.06.2022
5.A RVHV natáčení CD Muzikantské pohádky 2Mgr. Lenka Dvorníková
17.06.2022Preventivní program Moderní je nekouřit pro V.A a V.BMgr. Zuzana Mejdrová
17.06.2022Battles pro miniMgr. Martina Arltová
17.06.2022Výtvarná soutěž - Téma: OFFLINE - vyhlášení výsledkůMgr. Petra Štěpánová
16.06.2022Zdravé vztahy v kolektivu pro VI.A, VI.B a VI.CMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
16.06.2022Dnes se vaří podle 9.AMgr. Lucie Makydová
SOC
16.06.2022Kostel v našem městě - gotiky chloubaMgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
15.06.2022Školní výlet 6.CIng. Barbora Tafelová
DOP, BEZP, SOC
15.06.2022Kult těla - preventivní program pro VIII.A, VIII.B a VIII.CMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
15.06.2022
-
15.06.2022
Zpívání hudebníků ze 2. C na radniciMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP
15.06.2022Dnes se vaří podle 9. CMgr. Petra Sikáčková
FIN, SOC
15.06.2022Školní výlet 6.BMgr. Lenka Švajcrová
SOC
15.06.2022Pasování na čtenáře třídy 1.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
14.06.2022Přírodovědná exkurze - 3. CMgr. Gabriela Karpíšková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
14.06.2022Dnes se vaří podle 9.BMgr. Iva Kronusová
FIN, SOC
14.06.2022Skrytá nebezpečí internetu - preventivní program pro VII.A, VII.B a VII.CMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
13.06.2022Závěrečný ceremoniálMgr. Martina Arltová
13.06.2022
-
14.06.2022
Výlet 9.AMgr. Lucie Makydová
SOC
13.06.2022
-
13.06.2022
Koncert žáků 8.C a 9.C RVHVMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
13.06.2022Slavnostní zakončení Kolínských sportovních dnů.Mgr. Petra Sikáčková
11.06.2022Republikové fináleMgr. Martina Arltová
FIN, DOP, BEZP, SOC
09.06.2022
-
09.06.2022
Koncert žáků RVHV ze 2. C a 4. BMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ
06.06.2022
-
10.06.2022
Kolínské sportovní dnyMgr. Petra Sikáčková
BEZP, SOC
02.06.2022"Matýsek dětem" - program ke Dni dětíHana Šárovcová
ČTEN+MED+JAZ
02.06.2022Výlet 8.AMgr. Zdenka Vančurová
FIN, MAT, BEZP, SOC
01.06.2022Den dětí - 2. stupeňMgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP, SOC
01.06.2022Den dětí 1. stupeň + kino Tajemství staré bambitky2Mgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
31.05.2022Školní výlet 3. CMgr. Gabriela Karpíšková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
31.05.2022Workshop fotografieMgr. Petra Štěpánová
ICT
31.05.2022Výlet 6.A - Park MirakulumMgr. Ivana Řeháková
SOC
30.05.2022Výtvarná soutěž - Návrh knižního přebalu - vyhlášení výsledkůMgr. Petra Štěpánová
ČTEN+MED+JAZ
29.05.2022
-
29.05.2022
Klub mladého diváka opět zahajuje činnostMgr. Iva Kronusová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ
29.05.2022Original street dance cupMgr. Martina Arltová
27.05.2022Celostátní kolo astronomické olympiádyMgr. Lucie Makydová
26.05.2022
-
26.05.2022
Výlet 7. CMgr. Alena Kratochvílová
FIN, DOP, BEZP
26.05.2022Školní výlet VII. ABlanka Kolářová
FIN, DOP, SOC
25.05.2022Výlet 7.BBc. Andrea Pražáková
ICT, DOP, BEZP, SOC
24.05.2022Výlet 8. CKateřina Chybová
FIN, DOP, BEZP
24.05.2022Výlet 8. CKateřina Chybová
FIN, DOP, BEZP
23.05.2022
-
27.05.2022
Škola v přírodě 3 A + 3.BMgr. Marcela Jírovcová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.05.2022
-
23.05.2022
Výlet 4.A a 4.BMgr. Lenka Dvorníková
MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.05.2022
-
20.05.2022
Městská knihovna - 4.AMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
19.05.20229.A Testování ČŠI z českého jazykaMgr. Dana Kašparová
ČTEN+MED+JAZ
19.05.2022
-
20.05.2022
9. B - školní výlet ZbraslaviceMgr. Iva Kronusová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.05.2022Školní výlet 1.C do Kutné Hory.Mgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
18.05.20229.A Testování ČŠI z matematikyMgr. Lucie Makydová
FIN
18.05.2022Středočeský taneční pohár - krajské fináleMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
17.05.2022Testování čši - matematika IX.BMgr. Martina Arltová
FIN, MAT
17.05.2022Úřad práce Mgr. Martina Arltová
17.05.2022Jarmark - Vítání létaMgr. Dana Kašparová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
17.05.2022Jarmark - Vítáme létoMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
16.05.2022Výlet 8. B - PoděbradyBc. Lenka Bínová
FIN, PŘ, DOP, BEZP, SOC
16.05.2022
-
17.05.2022
Školní výlet 9. C - ZbraslaviceMgr. Petra Sikáčková
FIN, PŘ, DOP, BEZP, SOC
14.05.2022Ledečský taneční pohár a vystoupení KolínMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
13.05.2022Testování ČŠI - český jazykMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
12.05.2022Krajské kolo biologické olympiády - MělníkMgr. Petra Sikáčková
11.05.2022Beseda v knihovně 1.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
09.05.20229.C, ČŠI testování MatematikaIng. Barbora Tafelová
ICT, FIN, MAT
07.05.2022Čelákovická duběnkaMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
03.05.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.A - 2 blokIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
03.05.2022Branný kurz 1. stupeňMgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
02.05.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.C - 2 blokIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
28.04.2022Česko se hýbeMgr. Martina Arltová
27.04.2022Dětská scéna - krajské koloMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
26.04.2022Dětská scéna - krajské koloMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
26.04.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.B - 2 blokIng. Barbora Tafelová
ICT, MAT
25.04.2022Seiferos- DravciMgr. Zdenka Vančurová
25.04.2022Den ZeměMgr. Zdenka Vančurová
ICT, PŘ
25.04.2022
-
29.04.2022
Škola v příroděMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.04.2022Čáslavský čtyřlístekMgr. Martina Arltová
FIN, DOP, BEZP, SOC
22.04.2022IX.A - To je zákon, kámo! Mgr. Zuzana Mejdrová
SOC
21.04.2022To je zákon, kámo! - pro IX.C a IX.B Mgr. Zuzana Mejdrová
SOC
20.04.2022Beseda s městskou policiíMgr. Iva Kronusová
DOP, BEZP, SOC
20.04.2022Výstava o životním prostředí KolínaMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
20.04.2022Návštěva knihovny třídy 1.CMgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.04.2022Beseda s městskou policiíMgr. Iva Kronusová
DOP, BEZP, SOC
12.04.2022MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA 6. - 8. rMgr. Martina Arltová
FIN, MAT, BEZP, SOC
12.04.2022McDonald's Cup 6., 7. ročníkůMgr. Petra Sikáčková
11.04.2022Okresní kolo Biologické olympiádyMgr. Petra Sikáčková
11.04.2022Kino 1. stupeň Zpívej 2Mgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
08.04.2022Středočeský taneční pohárMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
07.04.2022Florbal 4.,5. ročníků, okresní koloMgr. Petra Sikáčková
SOC
05.04.2022Atletický čtyřbojMgr. Petra Sikáčková
BEZP, SOC
05.04.2022Sportovní den mládeže s TAJV v Kolíněvedení školy
05.04.2022Dětská scénaMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
01.04.2022
-
01.04.2022
Koncert žáků RVHV 5.AMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
25.03.2022Jarní street DUAMgr. Martina Arltová
BEZP
24.03.2022Jarní street DUAMgr. Martina Arltová
BEZP
21.03.2022
-
21.03.2022
Koncert žáků RVHV 3.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
18.03.2022Matematický klokanIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
16.03.2022Přijímací zkoušky nanečisto - miniprojektMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, MAT
15.03.2022Olympiáda AJ - okresní koloBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
15.03.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.BIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT, SOC
08.03.2022Recitační soutěžMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
25.02.2022Přednáška s Policií - 1.CMgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.02.2022Konverzační soutěž - anglický jazykBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
03.02.2022
-
03.02.2022
Etická dílna - 4.AMgr. Lenka Dvorníková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, BEZP, SOC
03.02.2022Buďme kamarádi - 1.CMgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
02.02.2022Projektový den 1.C Nebohatší ekosystémy planety ZeměMgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
31.01.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.CIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT, SOC
17.12.2021Street master classMgr. Martina Arltová
BEZP, SOC
16.12.2021Street master classMgr. Martina Arltová
10.12.2021
-
10.12.2021
Koncert Pohádkové VánoceMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ
09.12.2021
-
09.12.2021
Zkouška hudebníků ze 3.,4.,5., třídy na koncert Pohádkové Vánoce s MhFKMgr. Alena Kratochvílová
08.12.2021Okresní kolo Pythagoriády 2021 pro 8. a 9.ročník.Ing. Barbora Tafelová
ICT, FIN, MAT
07.12.2021Okresní kolo Pythagoriády 2021 pro 6. a 7.ročník.Ing. Barbora Tafelová
ICT, FIN, MAT
02.12.2021
-
02.12.2021
Zkouška hudebníků ze 3.,4.,5., třídy na koncert Pohádkové Vánoce s MhFKMgr. Alena Kratochvílová
01.12.2021Macharovo pero 2021 - vyhlášení výsledkůMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ
27.11.2021Výtvarná soutěž - Sportování v Kolíně, vyhlášení výsledkůMgr. Petra Štěpánová
17.11.2021Halloween cup v LetovicíchMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP
08.11.2021Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.AIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT, SOC
05.11.2021Dětský čin roku - ukončení hlasování v celorepublikovém koleMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ
02.11.2021PythagoriadaMgr. Martina Arltová
MAT
02.11.2021PythagoriadaMgr. Martina Arltová
FIN, MAT
02.11.2021Pythagoriáda 6.-9.rIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
28.10.2021Macharovo pero - uzávěrka školního kola literární soutěžeMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ
22.10.2021
-
22.10.2021
projektová výuka 4.A Abeceda penězMgr. Lenka Dvorníková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, SOC
21.10.2021Exkurze: Škola na farměMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
20.10.2021Mezinárodní den stromůMgr. Zdenka Vančurová
20.10.2021Cvičení v přírodě 2. CMgr. Ivana Novotná
PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.10.2021
-
19.10.2021
projektová výuka 4.A Abeceda penězMgr. Lenka Dvorníková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, SOC
14.10.2021Mezinárodní den elektroodpaduMgr. Zdenka Vančurová
13.10.2021Přírodovědný Klokan 8.-9.rIng. Barbora Tafelová
MAT, PŘ
11.10.2021
-
12.10.2021
Přehlídka školMgr. Martina Arltová
07.10.2021Po stopách KeltůMgr. Erika Kedrštová
PŘ, BEZP, SOC
07.10.2021
-
07.10.2021
Spaní ve škole 7.BBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
06.10.2021OdpadiádaMgr. Zdenka Vančurová
30.09.2021Veletrh řemeselMgr. Martina Arltová
30.09.2021Dětský čin roku - uzávěrka školního kolaMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ
27.09.2021Exkurze - Národní zemědělské muzeumMgr. Zdenka Vančurová
MAT, PŘ, SOC
24.09.2021Evropský den jazykůBc. Andrea Pražáková
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
21.09.2021Ukliďme ČeskoMgr. Zdenka Vančurová
MAT, PŘ, SOC
15.09.2021Sportovní denMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
14.09.2021REVOLUTION TRAIN - IX.A, IX.B, IX.CMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
13.09.2021
-
13.09.2021
Dopravní hřiště - 4.AMgr. Lenka Dvorníková
DOP, BEZP, SOC
04.09.2021O pohár starost\yMgr. Martina Arltová
03.09.2021GasparádaMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP