Datum akce | Název akce | Autor Fotogalerie Gramotnost |
14.05.2024 | KMD - Antigona (antika pro teenegery) | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
24.04.2024 - 25.04.2024 | Den Země | Mgr. Zdenka Vančurová ICT, PŘ, SOC |
15.04.2024 | Státní přijímací zkouška pro žáky 9. ročníků - 2. řádný termín | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
12.04.2024 | Státní přijímací zkouška pro žáky 9. ročníků - 1. řádný termín | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
10.04.2024 | Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěže (6. - 9. ročníky) | Mgr. Gabriela Karpíšková ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
09.04.2024 | Krajské kolo dějepisné olympiády | Mgr. Erika Kedrštová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
03.04.2024 | Ukliďme Česko | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ, SOC |
27.03.2024 - 27.03.2024 | 6.A, 6.B Exkurze na vodní elektrárnu v Hradci Králové. | Mgr. Lucie Makydová FIN, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
22.03.2024 | JEDEN SVĚT NA ŠKOLÁCH ( Příběhy bezpráví) - Život v socialistickém ČSR | Mgr. Erika Kedrštová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
20.03.2024 | Přijímačky nanečisto - miniprojekt | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
19.03.2024 | Exkurze Kouřim - 2. C | Mgr. Gabriela Karpíšková ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
13.03.2024 | Recitační soutěž | Mgr. Gabriela Karpíšková ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
12.03.2024 | Branný kurz 1. stupeň | Mgr. Hana Schifflerová ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
12.03.2024 | POKOS + Branný kurz 2. stupně | Mgr. Martina Svobodová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC |
09.03.2024 | Taneční soutěž Světlá nad Sázavou | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
09.03.2024 | KMD - Amberville - Plyšoví gangsteři | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
07.03.2024 | přednáška pro 9.ročníky: Tak to nechceš | Ing. Barbora Tafelová PŘ, BEZP, SOC |
07.03.2024 | přednáška pro 8.ročníky: Holky z Venuše, kluci z Marsu | Ing. Barbora Tafelová PŘ, BEZP, SOC |
07.03.2024 | přednáška pro 7.ročníky: Já a moje Já | Ing. Barbora Tafelová PŘ, BEZP, SOC |
07.03.2024 | přednáška pro DÍVKY 6.ročníků: "Mezi námi děvčaty" Čas proměn | Ing. Barbora Tafelová PŘ, BEZP, SOC |
05.03.2024 | Abeceda peněz - 2. C | Mgr. Gabriela Karpíšková ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
05.03.2024 | Anglické divadlo | Bc. Andrea Pražáková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
04.03.2024 - 04.03.2024 | Okresní kolo olympiády v německém jazyce | Bc. Lenka Bínová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
22.02.2024 - 23.02.2024 | Tonda Obal na cestách | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ, SOC |
22.02.2024 - 22.02.2024 | Koncert hudebníků 2. stupně | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
21.02.2024 | Institut Paměti národa Pardubice - Tichá svědectví | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
19.02.2024 | Jak natočit pamětníka - workshop | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
06.02.2024 - 06.02.2024 | Dopravní výchova - IV.C | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC |
06.02.2024 | Petr Brandl - Příběh bohéma, výstava | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
05.02.2024 | Konverzační soutěž - anglický jazyk | Bc. Andrea Pražáková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
03.02.2024 | Taneční soutěž O stoduleckou růži | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
01.02.2024 | Post Bellum - motivační hodina | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
01.02.2024 | Okresní kolo Olympiády v českém jazyce | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
01.02.2024 | Preventivní program - IX.B, IX.C | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
30.01.2024 | Preventivní programy - VIII.C, IX.A | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
29.01.2024 | Preventivní program IV.A a IV.B | Mgr. Zuzana Mejdrová MAT, SOC |
27.01.2024 | KMD - muzikál Galileo | Mgr. Iva Kronusová FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
24.01.2024 | Preventivní program - VIII.A, VIII.B | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
23.01.2024 | Preventivní program - VI.A, VI.B | Mgr. Zuzana Mejdrová ICT, SOC |
23.01.2024 | Beseda "Chlast je droga" (8. a 9. roč.) | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
18.01.2024 | Preventivní programy V.B a V.C | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
17.01.2024 | Preventivní programy IV.C a V.A | Mgr. Zuzana Mejdrová FIN, SOC |
14.01.2024 - 20.01.2024 | Lyžařský kurz 7. ročníků | Mgr. Petra Sikáčková DOP, BEZP, SOC |
22.12.2023 | Návštěva kina - 2. stupeň - Ani ve snu! | Mgr. Iva Kronusová FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
17.12.2023 - 17.12.2023 | Otevřená ulice - koncert hudebníků 4.C a 5.C v chrámu sv. Bartoloměje | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
14.12.2023 - 14.12.2023 | Pod křídly Vánoc - koncert Patrika Stoupy s pěveckým sborem naší školy | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
13.12.2023 - 13.12.2023 | Vánoční koncert hudebníků ze 3.C a 5.C | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
12.12.2023 | 6. B Práce se školní psycholožkou | Mgr. Lucie Makydová SOC |
11.12.2023 | Pasování na čtenáře 1. C | Mgr. Ivana Novotná ČTEN+MED+JAZ, SOC |
06.12.2023 | Vyhlášení vítězů literární soutěže Macharovo pero | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
05.12.2023 - 05.12.2023 | Mikuláš | Bc. Andrea Pražáková ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
03.12.2023 - 03.12.2023 | Rozsvícení vánočního stromu na Karlově náměstí se sborem 5.C | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
01.12.2023 | Vánoční příběh - exkurze 2.B,3.A,C | Mgr. Hana Schifflerová FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
23.11.2023 | Vánoční jarmark | Mgr. Hana Schifflerová FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC |
20.11.2023 | Úřad práce | Mgr. Martina Arltová BEZP, SOC |
16.11.2023 | Měsíc filmu na školách - 17. listopad 1989 | Mgr. Erika Kedrštová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
16.11.2023 | Veletrh řemesel | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
13.11.2023 - 13.11.2023 | Revolution Train - 7.A,B | Mgr. Zuzana Mejdrová FIN, SOC |
06.11.2023 | Dancing Queen | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
31.10.2023 | Ukončení školního kola literární soutěže Macharovo pero | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
25.10.2023 - 25.10.2023 | Výlet 4.B a 4.C do Pardubického kraje | Mgr. Lenka Dvorníková FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
23.10.2023 | Branný kurz 1. stupeň | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
23.10.2023 | Cvičení v přírodě IV.A | Bc. Dominika Kozáková PŘ, DOP, BEZP, SOC |
20.10.2023 | Chefs day s Nestlé pro zdraví dětí | Mgr. Ivana Řeháková BEZP, SOC |
13.10.2023 | Testování SCIO - 9. B - OSP | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
12.10.2023 | Testování SCIO - 9. C - AJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
11.10.2023 | Testování SCIO - 9. A - OSP, 9.C - OSP | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
10.10.2023 | Přehlídka škol 8.C | Ing. Barbora Tafelová SOC |
10.10.2023 | Cvičení v přírodě 2. A | Mgr. Barbora Poláková PŘ, DOP, BEZP, SOC |
10.10.2023 | Exkurze do ZOO Praha 2.B, 3.A,C | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC |
09.10.2023 - 10.10.2023 | Přehlídka škol | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
09.10.2023 | Testování SCIO - 9. B - AJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
06.10.2023 | Testování SCIO - 9. A - ČJ, 9.B - ČJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
06.10.2023 | Cvičení v přírodě 3.A | Mgr. Oldřiška Kindlová PŘ, BEZP, SOC |
05.10.2023 | Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, SOC |
05.10.2023 | Testování SCIO - 9. C - ČJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
04.10.2023 | Testování SCIO - 9. B - M, 9.C - M, 9.A - M | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
04.10.2023 | Dopravní výchova 5.C | Mgr. Zdenka Vančurová ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC |
02.10.2023 | Testování SCIO - 9. A - AJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
27.09.2023 - 27.09.2023 | Evropský den jazyků | Bc. Andrea Pražáková ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
26.09.2023 | Okresní kolo v přespolním běhu | Mgr. Petra Sikáčková DOP, BEZP, SOC |
25.09.2023 | Testování SCIO - 6. A - OSP, 6.B - ČJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
25.09.2023 | ZOO Jihlava | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ, SOC |
22.09.2023 | Testování SCIO - 6. A - ČJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
21.09.2023 | Testování SCIO - 6. A - M, 6.B - AJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
20.09.2023 | Testování SCIO - 6. A - AJ, 6. B - OSP | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
19.09.2023 | Testování SCIO - 6. B - M | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
16.09.2023 | Vystoupení Endorlino v Polepech | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
09.09.2023 | Vystoupení Endorlina Velký Osek | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |