4. Základní škola v Kolíně s klasickými třídami
a třídami s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

Akce školy

Školní rok:

Právě probíhající akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
20.05.2024
-
24.05.2024
Škola v přírodě 3.A a 3.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
22.05.2024
-
22.05.2024
6.A, 6.B Výlet do JumpAreny ZličínMgr. Lucie Makydová
FIN, MAT, DOP, BEZP, SOC
22.05.2024Krajské finále Středočeský taneční pohárMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC

Připravované akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
23.05.2024Slavnostní rozloučení se školouBc. Andrea Pražáková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
27.05.2024Slavnostní závěrečná prezentace - Post BellumMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
29.05.2024Den dětí 1. stupeň Mgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
29.05.2024VIII. B školní výletMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
30.05.2024Taneční večerMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
30.05.2024Preventivní program - 6.ročníkMgr. Zuzana Mejdrová
FIN, SOC
31.05.2024
-
31.05.2024
Výlet 9. C do PrahyMgr. Alena Kratochvílová
FIN, DOP, BEZP, SOC
05.06.2024
-
05.06.2024
Zpěv hudebníků ze 4. C na radniciMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
07.06.2024Školní výlet 8.CIng. Barbora Tafelová
DOP, SOC
08.06.2024Havlíčkův Brod s EndorlinemMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
13.06.2024
-
13.06.2024
Koncert hudebníků 1., 3. a 5. třídyMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
14.06.2024
-
14.06.2024
Koncert hudebníků 2. stupněMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
18.06.20247.B Finanční gramotnost - osobní finance. Jak zacházet s penězi. Ing. Barbora Tafelová
FIN
18.06.2024
-
18.06.2024
Koncert hudebníků ze 2. C a 4. CMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
21.07.2024
-
26.07.2024
Letní taneční soustředěníMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC

Uskutečněné akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
21.05.2024Výlet 7.A + 7.B - iQlandia LiberecMgr. Iva Kronusová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.05.2024Svět hmyzuMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ
17.05.2024Prevence AIDS - 9. ročníkyMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
17.05.2024Česko se hýbeMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
16.05.2024Školní výlet 1.B a 3.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
16.05.2024
-
16.05.2024
5.C zpívá v knihovně - Den matekMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
14.05.2024
-
14.05.2024
Exkurze 2. A, 2. B, 2. C, 3. A: Tradiční loutkové divadlo Zvoneček PrahaMgr. Barbora Poláková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
14.05.2024KMD - Antigona (antika pro teenegery)Mgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
13.05.2024POST BELLUM - workshop - Příprava na závěrečnou prezentaciMgr. Erika Kedrštová
11.05.2024Čelákovice - soutěžMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
10.05.2024
-
10.05.2024
4.C na dopravním hřištiMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
09.05.2024
-
09.05.2024
Výlet 4.C do PoděbradMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
07.05.202415. ŠKOLNÍ AKADEMIEHana Šárovcová
02.05.2024
-
03.05.2024
Školní výlet 2. A a 2. B - "Resort Březová"Mgr. Barbora Poláková
PŘ, BEZP, SOC
27.04.2024Ledečský taneční pohárMgr. Martina Arltová
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
25.04.2024Projektový den ZeměMgr. Zdenka Vančurová
ICT, PŘ, BEZP, SOC
24.04.2024Soutěž hlídek mladých zdravotníkůMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, BEZP, SOC
24.04.2024
-
25.04.2024
Den ZeměMgr. Zdenka Vančurová
ICT, PŘ, SOC
23.04.2024Finanční gramotnost: Spotřeba a rozpočet 4.AIng. Barbora Tafelová
FIN
23.04.2024Finanční gramotnost: Spotřeba a rozpočet 5.BIng. Barbora Tafelová
FIN
23.04.2024Finanční gramotnost: Spotřeba a rozpočet 6.BIng. Barbora Tafelová
FIN
19.04.2024PAMÁTNÍK HEYDRICHIÁDYMgr. Erika Kedrštová
18.04.2024Beseda od EFPY - Finanční gramotnost pro žáky 8.ročníkůIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
18.04.2024Beseda od EFPY - Finanční gramotnost pro žáky 9.ročníkůIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
15.04.2024Státní přijímací zkouška pro žáky 9. ročníků - 2. řádný termínMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
12.04.2024Státní přijímací zkouška pro žáky 9. ročníků - 1. řádný termínMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
11.04.2024Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěže (2. - 5. ročníky)Mgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP
10.04.2024Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěže (6. - 9. ročníky)Mgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
09.04.2024Krajské kolo dějepisné olympiádyMgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
09.04.2024Ukliďme ČeskoMgr. Barbora Poláková
PŘ, BEZP, SOC
08.04.2024Knihovna Kolín - 2. CMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
08.04.2024
-
12.04.2024
Poznáváme ekosystémy ve VlašimiMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP, SOC
05.04.2024Středočeský taneční pohárMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
04.04.2024Ukliďme ČeskoMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
03.04.2024Matematická olympiáda 6-8.ročník - okresní koloIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
28.03.2024Výlet dětí ŠD do Robinson parku v Jihlavě Hana Šárovcová
27.03.2024
-
27.03.2024
6.A, 6.B Exkurze na vodní elektrárnu v Hradci Králové.Mgr. Lucie Makydová
FIN, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
27.03.2024VIDEO WORKSHOP PRAHA - POST BELLUMMgr. Erika Kedrštová
22.03.2024Matematický klokan 2.-9.ročníkIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
22.03.2024JEDEN SVĚT NA ŠKOLÁCH ( Příběhy bezpráví) - Život v socialistickém ČSR Mgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
20.03.2024Přijímačky nanečisto - miniprojektMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
19.03.2024Exkurze Kouřim - 2. CMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.03.2024Biologická olymiádaMgr. Petra Sikáčková
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, SOC
19.03.2024Osecká laťkaMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
14.03.2024Jak vyprávět příběh - workshop (POST BELLUM)Mgr. Erika Kedrštová
13.03.2024Recitační soutěžMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
13.03.2024Přírodovědná školička nanečistoMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
12.03.2024POKOS + Branný kurz 2. stupněMgr. Martina Svobodová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
12.03.2024Branný kurz 1. stupeň Mgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
09.03.2024Taneční soutěž Světlá nad SázavouMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
09.03.2024KMD - Amberville - Plyšoví gangsteřiMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
08.03.2024Vystoupení mažoretekSimona Kopecká
07.03.2024přednáška pro 9.ročníky: Tak to nechcešIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 8.ročníky: Holky z Venuše, kluci z MarsuIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 7.ročníky: Já a moje JáIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro DÍVKY 6.ročníků: "Mezi námi děvčaty" Čas proměn Ing. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
06.03.2024Post Bellum - rozhovor s pamětníkem Mgr. Erika Kedrštová
05.03.2024Abeceda peněz - 2. CMgr. Gabriela Karpíšková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
05.03.2024Anglické divadloBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
04.03.2024
-
04.03.2024
Okresní kolo olympiády v německém jazyceBc. Lenka Bínová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
24.02.2024Vystoupení mažoretekSimona Kopecká
22.02.2024
-
23.02.2024
Tonda Obal na cestáchMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
22.02.2024Post Bellum - natáčení pamětníkaMgr. Erika Kedrštová
22.02.2024
-
22.02.2024
IV.C - ekologický vzdělávací pořad Tonda ObalMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP
22.02.2024
-
22.02.2024
Koncert hudebníků 2. stupněMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
21.02.2024Institut Paměti národa Pardubice - Tichá svědectvíMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
21.02.2024Jak správně naložit s penězi - 5.CMgr. Hana Schifflerová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.02.2024Jak správně naložit s penězi - 5.B, 5.AMgr. Hana Schifflerová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.02.2024
-
19.02.2024
Fyzikové do škol 8.B a 9.CMgr. Lucie Makydová
MAT, PŘ
19.02.2024Jak natočit pamětníka - workshopMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
16.02.2024Buďme kamarádi - 1. A,BMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
14.02.2024Jak správně využívat IT a média? 4.B, 4.CMgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
13.02.2024Jak překonat starosti ve škole? 3.C, Jak správně využívat IT a média - 4.A Mgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
12.02.2024Chemická olympiáda - školní koloMgr. Zuzana Váňová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP
09.02.2024Jak překonat starosti ve škole? 3.B, 3.AMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
07.02.2024Buďme kamarádi - 1. C, Jak se chránit v nebezpečných situacích - 2.BMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
06.02.2024Jak se chránit v nebezpečných situacích - 2.A,CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
06.02.2024
-
06.02.2024
Dopravní výchova - IV.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
06.02.2024Petr Brandl - Příběh bohéma, výstavaMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
05.02.2024Konverzační soutěž - anglický jazykBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
04.02.2024
-
04.03.2024
13. ročník Soutěže Finanční gramotnost - krajské koloIng. Barbora Tafelová
FIN
03.02.2024Taneční soutěž O stoduleckou růžiMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
01.02.2024Post Bellum - motivační hodinaMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
01.02.2024Okresní kolo Olympiády v českém jazyceMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
01.02.2024Preventivní program - IX.B, IX.CMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
30.01.2024Preventivní programy - VIII.C, IX.AMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
29.01.2024Preventivní program IV.A a IV.BMgr. Zuzana Mejdrová
MAT, SOC
27.01.2024KMD - muzikál GalileoMgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
24.01.2024Matematická olympiáda 9.ročník - okresní koloIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
24.01.2024Matematická olympiáda 9.ročník - okresní koloIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
24.01.2024Preventivní program - VIII.A, VIII.BMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
23.01.2024Preventivní program - VI.A, VI.BMgr. Zuzana Mejdrová
ICT, SOC
23.01.2024Beseda "Chlast je droga" (8. a 9. roč.)Mgr. Zuzana Mejdrová
SOC
18.01.2024Preventivní programy V.B a V.CMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
17.01.2024Dějepisná olympiáda - okresní koloMgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ
17.01.2024Preventivní programy IV.C a V.AMgr. Zuzana Mejdrová
FIN, SOC
14.01.2024
-
20.01.2024
Lyžařský kurz 7. ročníkůMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
08.01.2024
-
08.01.2024
Divadelní představení Dancing QueenMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ
22.12.2023
-
19.01.2024
Matematická olympiáda 6.-9.ročníkIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
22.12.2023Návštěva kina - 2. stupeň - Ani ve snu!Mgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
21.12.2023Vánoční battlesMgr. Martina Arltová
20.12.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
18.12.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
17.12.2023
-
17.12.2023
Otevřená ulice - koncert hudebníků 4.C a 5.C v chrámu sv. BartolomějeMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
14.12.2023
-
14.12.2023
Pod křídly Vánoc - koncert Patrika Stoupy s pěveckým sborem naší školyMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
13.12.2023
-
13.12.2023
Vánoční koncert hudebníků ze 3.C a 5.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
12.12.20236. B Práce se školní psycholožkou Mgr. Lucie Makydová
SOC
12.12.2023
-
12.12.2023
Mladý chemik - okresní koloMgr. Zuzana Váňová
PŘ, DOP, BEZP
12.12.2023
-
12.12.2023
Vánoční koncert hudebníků ze 2. a 4. třídyMgr. Alena Kratochvílová
11.12.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
11.12.2023Pasování na čtenáře 1. CMgr. Ivana Novotná
ČTEN+MED+JAZ, SOC
08.12.2023
-
08.12.2023
Vánoční koncert hudebníků ze 3. - 5. třídy v divadleMgr. Alena Kratochvílová
08.12.2023Zdobení vánočního stromku ve Futuru KolínHana Šárovcová
07.12.2023
-
07.12.2023
Zkouška hudebníků s MhFKMgr. Alena Kratochvílová
06.12.2023Adventní zájezdMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP
06.12.2023Vyhlášení vítězů literární soutěže Macharovo peroMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
05.12.2023
-
05.12.2023
Mikuláš Bc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
03.12.2023
-
03.12.2023
Rozsvícení vánočního stromu na Karlově náměstí se sborem 5.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
01.12.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
01.12.2023Vánoční příběh - exkurze 2.B,3.A,CMgr. Hana Schifflerová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
30.11.2023
-
30.11.2023
Zkouška hudebníků s MhFKMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ
25.11.2023Předvánoční výlet - Vánoční království Horní BradloHana Šárovcová
23.11.2023Vánoční jarmarkMgr. Hana Schifflerová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
20.11.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
BEZP, SOC
16.11.2023Veletrh řemeselMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
16.11.2023Měsíc filmu na školách - 17. listopad 1989Mgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
13.11.2023
-
13.11.2023
Revolution Train - 7.A,BMgr. Zuzana Mejdrová
FIN, SOC
10.11.2023Klub mladého diváka - Národní divadlo - Kráska a zvířeMgr. Iva Kronusová
06.11.2023Dancing QueenMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
01.11.2023
-
30.11.2023
Filipův pohár – finanční gramotnost od ČSOBIng. Barbora Tafelová
FIN
31.10.2023
-
20.12.2023
13. ročník Soutěže Finanční gramotnostIng. Barbora Tafelová
FIN
31.10.2023Ukončení školního kola literární soutěže Macharovo peroMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
25.10.2023
-
25.10.2023
Výlet 4.B a 4.C do Pardubického krajeMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.10.2023Branný kurz 1. stupeňMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.10.2023Cvičení v přírodě IV.ABc. Dominika Kozáková
PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.10.2023Chefs day s Nestlé pro zdraví dětíMgr. Ivana Řeháková
BEZP, SOC
20.10.2023Podzimní sběrová kampaňMgr. Zdenka Vančurová
FIN, PŘ, BEZP
17.10.2023Hodina moderní chemie 8. a 9. roč.Mgr. Zuzana Váňová
13.10.2023Testování SCIO - 9. B - OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
12.10.2023Testování SCIO - 9. C - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
11.10.2023Přírodovědný klokan - 8., 9.ročníkIng. Barbora Tafelová
MAT, PŘ
11.10.2023Testování SCIO - 9. A - OSP, 9.C - OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
10.10.2023Soutěž Mladý chemik - školní kolo 9.roč.Mgr. Zuzana Váňová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ
10.10.2023Přehlídka škol 8.CIng. Barbora Tafelová
SOC
10.10.2023Exkurze do ZOO Praha 2.B, 3.A,CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
10.10.2023Cvičení v přírodě 2. AMgr. Barbora Poláková
PŘ, DOP, BEZP, SOC
09.10.2023
-
10.10.2023
Přehlídka školMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
09.10.2023Testování SCIO - 9. B - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
06.10.2023Testování SCIO - 9. A - ČJ, 9.B - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
06.10.2023Cvičení v přírodě 3.AMgr. Oldřiška Kindlová
PŘ, BEZP, SOC
05.10.2023Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem Mgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, SOC
05.10.2023Testování SCIO - 9. C - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
04.10.2023Testování SCIO - 9. B - M, 9.C - M, 9.A - MMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
04.10.2023Dopravní výchova 5.CMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
02.10.2023Testování SCIO - 9. A - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
27.09.2023
-
27.09.2023
Evropský den jazykůBc. Andrea Pražáková
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
26.09.2023Okresní kolo v přespolním běhuMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
25.09.2023ZOO JihlavaMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
25.09.2023Přivítání prvňáčků do školní družinyHana Šárovcová
25.09.2023Testování SCIO - 6. A - OSP, 6.B - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
22.09.2023Testování SCIO - 6. A - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
21.09.2023Testování SCIO - 6. A - M, 6.B - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
20.09.2023Testování SCIO - 6. A - AJ, 6. B - OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
19.09.2023Testování SCIO - 6. B - MMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
16.09.2023Vystoupení Endorlino v PolepechMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
09.09.2023Vystoupení Endorlina Velký OsekMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC