4. Základní škola v Kolíně s klasickými třídami
a třídami s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

Akce školy

Školní rok:

Právě probíhající akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
13.06.2024
-
13.06.2024
Koncert hudebníků 1., 3. a 5. třídyMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC

Připravované akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
14.06.2024
-
14.06.2024
Koncert hudebníků 2. stupněMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
15.06.2024Výlet ŠD - Muzeum alchymie a perníku KošátkyHana Šárovcová
PŘ, SOC
18.06.2024
-
18.06.2024
Koncert hudebníků ze 2. C a 4. CMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
18.06.20247.B Finanční gramotnost - osobní finance. Jak zacházet s penězi. Ing. Barbora Tafelová
FIN
21.07.2024
-
26.07.2024
Letní taneční soustředěníMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC

Uskutečněné akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
08.06.2024Havlíčkův Brod s EndorlinemMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
07.06.2024Školní výlet 8.CIng. Barbora Tafelová
DOP, SOC
05.06.2024
-
05.06.2024
Zpěv hudebníků ze 4. C na radniciMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
04.06.2024Exkurze VV a D - Kuks, perla českého barokaMgr. Erika Kedrštová
04.06.2024Cesta stříbra - 3.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
03.06.2024
-
03.06.2024
Den dětí 2. stupeňBc. Andrea Pražáková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
31.05.2024
-
31.05.2024
Výlet 9. C do PrahyMgr. Alena Kratochvílová
FIN, DOP, BEZP, SOC
30.05.2024
-
30.05.2024
Výlet 9.B do PrahyBc. Andrea Pražáková
ICT, FIN, DOP, BEZP, SOC
30.05.2024Preventivní program - 6.ročníkMgr. Zuzana Mejdrová
FIN, SOC
30.05.2024Taneční večerMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
29.05.2024VIII. B školní výlet - QUESTERLAND PRAHAMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
29.05.2024Den dětí 1. stupeň Mgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
29.05.2024Svět hmyzuMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ
27.05.2024Slavnostní závěrečná prezentace - Post BellumMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
24.05.20246.A, B ve světě hmyzuMgr. Zdenka Vančurová
23.05.2024Slavnostní rozloučení se školouBc. Andrea Pražáková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
22.05.2024Krajské finále Středočeský taneční pohárMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
22.05.2024
-
22.05.2024
6.A, 6.B Výlet do JumpAreny ZličínMgr. Lucie Makydová
FIN, MAT, DOP, BEZP, SOC
21.05.2024Výlet 7.A + 7.B - iQlandia LiberecMgr. Iva Kronusová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.05.2024
-
24.05.2024
Škola v přírodě 3.A a 3.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
17.05.2024Prevence AIDS - 9. ročníkyMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
17.05.2024Česko se hýbeMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
16.05.2024
-
16.05.2024
5.C zpívá v knihovně - Den matekMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
16.05.2024Školní výlet 1.B a 3.CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
14.05.2024
-
14.05.2024
Exkurze 2. A, 2. B, 2. C, 3. A: Tradiční loutkové divadlo Zvoneček PrahaMgr. Barbora Poláková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
14.05.2024KMD - Antigona (antika pro teenegery)Mgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
13.05.2024POST BELLUM - workshop - Příprava na závěrečnou prezentaciMgr. Erika Kedrštová
11.05.2024Čelákovice - soutěžMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
10.05.2024
-
10.05.2024
4.C na dopravním hřištiMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
09.05.2024
-
09.05.2024
Výlet 4.C do PoděbradMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
07.05.202415. ŠKOLNÍ AKADEMIEHana Šárovcová
02.05.2024
-
03.05.2024
Školní výlet 2. A a 2. B - "Resort Březová"Mgr. Barbora Poláková
PŘ, BEZP, SOC
27.04.2024Ledečský taneční pohárMgr. Martina Arltová
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
25.04.2024Projektový den ZeměMgr. Zdenka Vančurová
ICT, PŘ, BEZP, SOC
24.04.2024Soutěž hlídek mladých zdravotníkůMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, BEZP, SOC
24.04.2024
-
25.04.2024
Den ZeměMgr. Zdenka Vančurová
ICT, PŘ, SOC
23.04.2024Finanční gramotnost: Spotřeba a rozpočet 4.AIng. Barbora Tafelová
FIN
23.04.2024Finanční gramotnost: Spotřeba a rozpočet 5.BIng. Barbora Tafelová
FIN
23.04.2024Finanční gramotnost: Spotřeba a rozpočet 6.BIng. Barbora Tafelová
FIN
19.04.2024PAMÁTNÍK HEYDRICHIÁDYMgr. Erika Kedrštová
18.04.2024Beseda od EFPY - Finanční gramotnost pro žáky 8.ročníkůIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
18.04.2024Beseda od EFPY - Finanční gramotnost pro žáky 9.ročníkůIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
15.04.2024Státní přijímací zkouška pro žáky 9. ročníků - 2. řádný termínMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
12.04.2024Státní přijímací zkouška pro žáky 9. ročníků - 1. řádný termínMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
11.04.2024Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěže (2. - 5. ročníky)Mgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP
10.04.2024Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěže (6. - 9. ročníky)Mgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
09.04.2024Krajské kolo dějepisné olympiádyMgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
09.04.2024Ukliďme ČeskoMgr. Barbora Poláková
PŘ, BEZP, SOC
08.04.2024Knihovna Kolín - 2. CMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
08.04.2024
-
12.04.2024
Poznáváme ekosystémy ve VlašimiMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP, SOC
05.04.2024Středočeský taneční pohárMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
04.04.2024Ukliďme ČeskoMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
03.04.2024Matematická olympiáda 6-8.ročník - okresní koloIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
28.03.2024Výlet dětí ŠD do Robinson parku v Jihlavě Hana Šárovcová
27.03.2024
-
27.03.2024
6.A, 6.B Exkurze na vodní elektrárnu v Hradci Králové.Mgr. Lucie Makydová
FIN, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
27.03.2024VIDEO WORKSHOP PRAHA - POST BELLUMMgr. Erika Kedrštová
22.03.2024Matematický klokan 2.-9.ročníkIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
22.03.2024JEDEN SVĚT NA ŠKOLÁCH ( Příběhy bezpráví) - Život v socialistickém ČSR Mgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
20.03.2024Přijímačky nanečisto - miniprojektMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
19.03.2024Exkurze Kouřim - 2. CMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.03.2024Biologická olymiádaMgr. Petra Sikáčková
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, SOC
19.03.2024Osecká laťkaMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
14.03.2024Jak vyprávět příběh - workshop (POST BELLUM)Mgr. Erika Kedrštová
13.03.2024Recitační soutěžMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
13.03.2024Přírodovědná školička nanečistoMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
12.03.2024POKOS + Branný kurz 2. stupněMgr. Martina Svobodová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
12.03.2024Branný kurz 1. stupeň Mgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
09.03.2024Taneční soutěž Světlá nad SázavouMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
09.03.2024KMD - Amberville - Plyšoví gangsteřiMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
08.03.2024Vystoupení mažoretekSimona Kopecká
07.03.2024přednáška pro 9.ročníky: Tak to nechcešIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 8.ročníky: Holky z Venuše, kluci z MarsuIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 7.ročníky: Já a moje JáIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro DÍVKY 6.ročníků: "Mezi námi děvčaty" Čas proměn Ing. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
06.03.2024Post Bellum - rozhovor s pamětníkem Mgr. Erika Kedrštová
05.03.2024Abeceda peněz - 2. CMgr. Gabriela Karpíšková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
05.03.2024Anglické divadloBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
04.03.2024
-
04.03.2024
Okresní kolo olympiády v německém jazyceBc. Lenka Bínová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
24.02.2024Vystoupení mažoretekSimona Kopecká
22.02.2024
-
23.02.2024
Tonda Obal na cestáchMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
22.02.2024Post Bellum - natáčení pamětníkaMgr. Erika Kedrštová
22.02.2024
-
22.02.2024
IV.C - ekologický vzdělávací pořad Tonda ObalMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP
22.02.2024
-
22.02.2024
Koncert hudebníků 2. stupněMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
21.02.2024Institut Paměti národa Pardubice - Tichá svědectvíMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
21.02.2024Jak správně naložit s penězi - 5.CMgr. Hana Schifflerová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.02.2024Jak správně naložit s penězi - 5.B, 5.AMgr. Hana Schifflerová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.02.2024
-
19.02.2024
Fyzikové do škol 8.B a 9.CMgr. Lucie Makydová
MAT, PŘ
19.02.2024Jak natočit pamětníka - workshopMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
16.02.2024Buďme kamarádi - 1. A,BMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
14.02.2024Jak správně využívat IT a média? 4.B, 4.CMgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
13.02.2024Jak překonat starosti ve škole? 3.C, Jak správně využívat IT a média - 4.A Mgr. Hana Schifflerová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
12.02.2024Chemická olympiáda - školní koloMgr. Zuzana Váňová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP
09.02.2024Jak překonat starosti ve škole? 3.B, 3.AMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
07.02.2024Buďme kamarádi - 1. C, Jak se chránit v nebezpečných situacích - 2.BMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
06.02.2024Jak se chránit v nebezpečných situacích - 2.A,CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
06.02.2024
-
06.02.2024
Dopravní výchova - IV.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
06.02.2024Petr Brandl - Příběh bohéma, výstavaMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
05.02.2024Konverzační soutěž - anglický jazykBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
04.02.2024
-
04.03.2024
13. ročník Soutěže Finanční gramotnost - krajské koloIng. Barbora Tafelová
FIN
03.02.2024Taneční soutěž O stoduleckou růžiMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
01.02.2024Post Bellum - motivační hodinaMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
01.02.2024Okresní kolo Olympiády v českém jazyceMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
01.02.2024Preventivní program - IX.B, IX.CMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
30.01.2024Preventivní programy - VIII.C, IX.AMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
29.01.2024Preventivní program IV.A a IV.BMgr. Zuzana Mejdrová
MAT, SOC
27.01.2024KMD - muzikál GalileoMgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
24.01.2024Matematická olympiáda 9.ročník - okresní koloIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
24.01.2024Matematická olympiáda 9.ročník - okresní koloIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
24.01.2024Preventivní program - VIII.A, VIII.BMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
23.01.2024Preventivní program - VI.A, VI.BMgr. Zuzana Mejdrová
ICT, SOC
23.01.2024Beseda "Chlast je droga" (8. a 9. roč.)Mgr. Zuzana Mejdrová
SOC
18.01.2024Preventivní programy V.B a V.CMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
17.01.2024Dějepisná olympiáda - okresní koloMgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ
17.01.2024Preventivní programy IV.C a V.AMgr. Zuzana Mejdrová
FIN, SOC
14.01.2024
-
20.01.2024
Lyžařský kurz 7. ročníkůMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
08.01.2024
-
08.01.2024
Divadelní představení Dancing QueenMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ
22.12.2023
-
19.01.2024
Matematická olympiáda 6.-9.ročníkIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
22.12.2023Návštěva kina - 2. stupeň - Ani ve snu!Mgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
21.12.2023Vánoční battlesMgr. Martina Arltová
20.12.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
18.12.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
17.12.2023
-
17.12.2023
Otevřená ulice - koncert hudebníků 4.C a 5.C v chrámu sv. BartolomějeMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
14.12.2023
-
14.12.2023
Pod křídly Vánoc - koncert Patrika Stoupy s pěveckým sborem naší školyMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
13.12.2023
-
13.12.2023
Vánoční koncert hudebníků ze 3.C a 5.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
12.12.20236. B Práce se školní psycholožkou Mgr. Lucie Makydová
SOC
12.12.2023
-
12.12.2023
Mladý chemik - okresní koloMgr. Zuzana Váňová
PŘ, DOP, BEZP
12.12.2023
-
12.12.2023
Vánoční koncert hudebníků ze 2. a 4. třídyMgr. Alena Kratochvílová
11.12.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
11.12.2023Pasování na čtenáře 1. CMgr. Ivana Novotná
ČTEN+MED+JAZ, SOC
08.12.2023
-
08.12.2023
Vánoční koncert hudebníků ze 3. - 5. třídy v divadleMgr. Alena Kratochvílová
08.12.2023Zdobení vánočního stromku ve Futuru KolínHana Šárovcová
07.12.2023
-
07.12.2023
Zkouška hudebníků s MhFKMgr. Alena Kratochvílová
06.12.2023Adventní zájezdMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP
06.12.2023Vyhlášení vítězů literární soutěže Macharovo peroMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
05.12.2023
-
05.12.2023
Mikuláš Bc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
03.12.2023
-
03.12.2023
Rozsvícení vánočního stromu na Karlově náměstí se sborem 5.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
01.12.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
01.12.2023Vánoční příběh - exkurze 2.B,3.A,CMgr. Hana Schifflerová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
30.11.2023
-
30.11.2023
Zkouška hudebníků s MhFKMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ
25.11.2023Předvánoční výlet - Vánoční království Horní BradloHana Šárovcová
23.11.2023Vánoční jarmarkMgr. Hana Schifflerová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
20.11.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
BEZP, SOC
16.11.2023Veletrh řemeselMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
16.11.2023Měsíc filmu na školách - 17. listopad 1989Mgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
13.11.2023
-
13.11.2023
Revolution Train - 7.A,BMgr. Zuzana Mejdrová
FIN, SOC
10.11.2023Klub mladého diváka - Národní divadlo - Kráska a zvířeMgr. Iva Kronusová
06.11.2023Dancing QueenMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
01.11.2023
-
30.11.2023
Filipův pohár – finanční gramotnost od ČSOBIng. Barbora Tafelová
FIN
31.10.2023
-
20.12.2023
13. ročník Soutěže Finanční gramotnostIng. Barbora Tafelová
FIN
31.10.2023Ukončení školního kola literární soutěže Macharovo peroMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
25.10.2023
-
25.10.2023
Výlet 4.B a 4.C do Pardubického krajeMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.10.2023Branný kurz 1. stupeňMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.10.2023Cvičení v přírodě IV.ABc. Dominika Kozáková
PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.10.2023Chefs day s Nestlé pro zdraví dětíMgr. Ivana Řeháková
BEZP, SOC
20.10.2023Podzimní sběrová kampaňMgr. Zdenka Vančurová
FIN, PŘ, BEZP
17.10.2023Hodina moderní chemie 8. a 9. roč.Mgr. Zuzana Váňová
13.10.2023Testování SCIO - 9. B - OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
12.10.2023Testování SCIO - 9. C - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
11.10.2023Přírodovědný klokan - 8., 9.ročníkIng. Barbora Tafelová
MAT, PŘ
11.10.2023Testování SCIO - 9. A - OSP, 9.C - OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
10.10.2023Soutěž Mladý chemik - školní kolo 9.roč.Mgr. Zuzana Váňová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ
10.10.2023Přehlídka škol 8.CIng. Barbora Tafelová
SOC
10.10.2023Exkurze do ZOO Praha 2.B, 3.A,CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
10.10.2023Cvičení v přírodě 2. AMgr. Barbora Poláková
PŘ, DOP, BEZP, SOC
09.10.2023
-
10.10.2023
Přehlídka školMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
09.10.2023Testování SCIO - 9. B - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
06.10.2023Testování SCIO - 9. A - ČJ, 9.B - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
06.10.2023Cvičení v přírodě 3.AMgr. Oldřiška Kindlová
PŘ, BEZP, SOC
05.10.2023Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem Mgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, SOC
05.10.2023Testování SCIO - 9. C - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
04.10.2023Testování SCIO - 9. B - M, 9.C - M, 9.A - MMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
04.10.2023Dopravní výchova 5.CMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
02.10.2023Testování SCIO - 9. A - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
27.09.2023
-
27.09.2023
Evropský den jazykůBc. Andrea Pražáková
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
26.09.2023Okresní kolo v přespolním běhuMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
25.09.2023ZOO JihlavaMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
25.09.2023Přivítání prvňáčků do školní družinyHana Šárovcová
25.09.2023Testování SCIO - 6. A - OSP, 6.B - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
22.09.2023Testování SCIO - 6. A - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
21.09.2023Testování SCIO - 6. A - M, 6.B - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
20.09.2023Testování SCIO - 6. A - AJ, 6. B - OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
19.09.2023Testování SCIO - 6. B - MMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC
16.09.2023Vystoupení Endorlino v PolepechMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
09.09.2023Vystoupení Endorlina Velký OsekMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC